GROOT, AIK, ФЕМКА в новинах березня!

Привіт всім!

Пропонуємо короткий дайджест новин в нашій компанії Quazom за березень 2020 року.

У відділі мобільного розробки майже всі сили покладені на завершення поточної версії проекту GROOT (Вантажне таксі). У березні впровадили:

  • темну тему;
  • локалізацію.

Стартували розробку веб-додатки AIK з управління системою теплових насосів з реалізацією близько 20%:

  • завершили розробку базового модуля авторизації і реєстрації;
  • приступили до реалізації модуля комунікації між віддаленим фізичним пристроєм і веб-сайтом;
  • приступили до реалізації модуля управління версіями ПЗ пристрою.

Провели реліз в Google Play, додатки для перегляду інтерактивних візиток в доповненої реальності – GSCard. Тепер маємо можливість створення інформативних, “живих” візиток для будь-якого замовника!

Почали складання технічного завдання для проекту додатка «Мій перевізник» в Одесі. Абсолютно правильні дії перевізника, в умовах карантину – не втрачаючи час, створити своє, зручний додаток для онлайн взаємодії зі своїми клієнтами!

У відділі сайтостроения завершили розробку нового сайту з благоустрою територій в Одесі і Миколаєві – “Фемкa”. Адаптація під мобільні пристрої, система заявок і зворотного зв’язку, портфоліо робіт з рубрикатором послуг, базові SEO налаштування сайту. Розглядаємо способи активного просування. Після карантину – відразу в активну роботу!

Quazom завершив розробку нового сайту для компанії "Фемка" з благоустрою територій.

У відділі маркетингу – продовження роботи з контекстною рекламою про мобільний розробці для лідогенераціі відділу продажів. За березень отримали на 3% більше лидов з контактами, з них 48% від теплої аудиторії. Збільшилася конверсія реклами в Ліди на 51%.
Запроваджено оновлений внутрішній інструмент збору, обробки показників рекламних каналів і розрахунку KPI маркетологів.

Прискорили процес взаємодії між відділом продажів і відділом планування, завдяки створенню нового внутрішнього інструменту – Конструктора оцінки розробки мобільних додатків і побудови беклога функціональних модулів. У ньому вже описано 65 модулів додатків.
Тепер, повним ходом наповнюємо базу оцінок запитів, що надходять на різноманітні мобільні додатки.

У відділі продажів за березень провели в два рази більше презентацій перед потенційними клієнтами. Підписано угоду NDA на новий проект розробки багатофункціонального додатка. Укладено договір на створення ТЗ мобільного додатка. Участь менеджерів продажів в регулярному тренінгу підвищення кваліфікації. У березні проведена повна ревізія і оновлення близько 70 документів, інструкцій і тестів для менеджерів продажів.

Наша IT компанія Quazom, як і багато, в березні перейшла на віддалений режим роботи. Ми доступні по всіх наших каналах комунікацій зі звичайним робочим графіком.

Зустрічі, обговорення з командами і клієнтами проводимо через сервіси відеозв’язку Skype або Zoom.
Запрошуємо до спілкування по новим проектам!

Зараз саме час для проектування або перенесення бізнесу в онлайн. Світ кардинально змінюється і взаємодії в бізнесі переходять на новий рівень. Почніть зміни і Ви, ми готові в цьому Вас підтримати!