Відгуки

Відеовідгук сервісу прокату самокатів Vzhooh (Луцьк, Рівне)

Відеовідгук компанії теплових насосів AIK (Київ)

Відеовідгук онлайн школи англійської мови Big Ben (Казахстан)

Відеовідгук вантажного таксі «Groot» (м. Одеса)

Відгук виробника меблів і реклами «Арт Дизайн» (м. Миколаїв)

Компанія “Quazom” з 2017 року співпрацює з компанією “Фірма Арт Дизайн” по розробці й SEO просуванню наших Інтернет-продуктів. Компанія “Quazom” завоювала нашу довіру своєю бездоганною роботою і відповідальністю за кінцевий результат. Усі роботи проводяться в обумовлений термін.

ТОВ “Фірма Арт Дизайн” рекомендує компанію “Quazom” як надійного й ефективного партнера у сфері IT-послуг.

Аудіовідгук торгової компанії «Оптим» (м. Київ)

Відгук агентства нерухомості Бонус (м. Маріуполь)

Компанія “Quazom” у рамках співпраці з компанією ТОВ “Бонус” у 2018 році взяла на себе зобов`язання в розробці й виготовленні Сайту нашої компанії.

За час співпраці представники компанії проявили високий професіоналізм, творчий підхід, компетентність і розуміння завдань і цілей нашої компанії. До найдрібніших деталей були враховані й реалізовані всі наші побажання, а також, що дуже важливо, в точно визначені терміни.

Ми задоволені співпрацею з компанією “Quazom” і готові рекомендувати її як кваліфіковану і компетентну організацію у вирішенні подібних завдань. Підтверджуємо, що послуги даної компанії відповідають високопрофесійному профілю.

Відгук фабрики матраців з льону «Екотекс-« (м. Миколаїв)

Компанія “Quazom” у рамках договору з ФОП Шагієв Т.А. з 2018 року взяла на себе зобов`язання по розробці нового Інтернет-проєкту (сайту фабрики-виробника з функцією інтернет-магазину) для розвитку нашої фірми.

Компанія “Quazom” якісно виконує всі необхідні роботи на нашому сайті по теперішній час. А саме:
– підтримка працездатності сайту;
– технічна підтримка і консультація;
– оновлення контенту.

За весь період нашої співпраці “Quazom” зарекомендувала себе як компетентна компанія, що відповідально підходить до виконання своїх договірних зобов`язань.

Нас задовольнив результат спільної роботи та ми щиро рекомендуємо компанію “Quazom” як відповідального партнера.

Відгук агентства нерухомості «САН» (м. Ірпінь)

Компанія “Quazom” у 2017 році у рамках співпраці з нашим ТОВ “САН Інвест” взяла на себе зобов`язання в розробці нового сайту для нашої компанії. За час партнерства ця компанія підтвердила свій професіоналізм, активність, і компетентність у виконанні поставлених завдань.

Відгук компанії «Промбезпека» (м. Миколаїв)

ТОВ “Quazom” у рамках співпраці з ТОВ НТП “Промбезпека” у 2018 році взяла на себе зобов`язання в розробці нового сайту для розвитку нашого підприємства. За час нашого партнерства ця компанія здобула авторитет організації, що їй можна довірити розв’язання найскладніших питань.

Наше підприємство задоволено результатом спільної роботи та ми рекомендуємо компанію “Quazom” як відповідального партнера.

Відгук транспортної компанії «Nordic Hamburg Shipmanagement»

Рекомендую цю агенцію для розробки сайтів, проведення консультацій на високому рівні, а також орієнтованість на задоволення інтересів клієнта.

Відгук компанії «Kasa Lux-Reisen»

Спілкувався з менеджером Дариною. На жаль, наш бюджет не підходить для співпраці, але менеджер усе ясно пояснила, ставила правильні питання. Приємно було поговорити!

Дізнайтеся більше про нашу компанію