Як створити ідеальний лендінг

Для того, щоб дізнатися, як створити ідеальний лендінг, давайте на початку трохи поговоримо про саме поняття “лендінг”. лендінг – це сторінка сайту, яка висвітлює певну послугу або продукт. Основним завданням Лендінзі є – спрощення шляху користувача до вчинення певної дії. Універсальної формули, як створити ідеальний лендінг не існує. Але зате відомо, що ідеальний лендінг – це продає лендінг. Також, важливо розуміти, що на вигляд і зміст Лендінзі впливає і тип товару/послуги, цільова аудиторія. Далі в статті ми розберемо, що зробити, щоб відвідувачі не просто відвідували вашу сторінку, а щоб вони зробили дію, як тільки вони там опинилися.

1. Ефектний заголовок

Все починається з заголовка, саме він покликаний викликати на початку інтерес, увагу і розуміння. На перший погляд, здається що це незначний елемент, але саме він визначає, чи залишиться відвідувач на вашій сторінці і залишить замовлення, або покине її. Тому, заголовок повинен бути одночасно чіпляють і лаконічним, не варто його складати з складних оборотів, в ідеалі – не більше ніж 10 слів. І пам’ятайте, що заголовок привертає увагу відвідувача, а підзаголовок це його продовження, він мотивує його залишитися на сторінці.

2. Використання зображень.

Невід’ємною частиною кожного продающого лендінгу є візуальне наповнення лендінгу. Дослідження показують, що мозок людини сприймає зображення в 60 000 разів швидше, ніж текст. З цього випливає, що в першу чергу, відвідувач зверне увагу на зображення. Вибираючи зображення, пам’ятайте, що вони повинні бути якісними і релевантними до ваших послуг або товарів.

3. Значення.

Одна з основних завдань Лендінзі – це дохідливо повідомляти користувачеві про продукт або послугу, які ви пропонуєте. Якщо користувач не зрозуміє, про що ваша послуга або продукт, він піде з вашої сторінки. Тому лаконічне і пряме пояснення є необхідністю.

4. Трохи болю.

Ні для кого не секрет, що будь-який відвідувач, який виявляється на Лендінзі, шукає рішення своєї проблеми. Все, чого не вистачає для роботи, що заважає вирішити певні завдання, все це – “болю” клієнта, які покликаний вирішити ваш продукт або послуга. При реалізації даного пункту згадуйте про те, що може втратити клієнт, а не тільки пріобресті.Также, розгляньте можливість згадки рішення “болів” ваших клієнтів у відгуках. Ніколи не розповідайте про проблеми без пропозиції їх вирішення

5. А тепер про приємне.

Незважаючи на те, що люди зайняті пошуком способів вирішення своїх болів, вони також шукають способи отримання приємного. Продемонструйте переваги володіння вашим товаром або послугою. Покажіть, як функціонал вашого товару або послуги вирішує проблеми і викликає позитивний відгук.

6. Та сама кнопка.

Найголовніший пункт ідеального Лендінзі – наявність СТА-кнопки. СТА-кнопка – елемент на сторінці сайту, яку користувач повинен натиснути на думку творців сторінки. І навіть якщо щось з пунктів вище може бути відсутнім, то неграмотно складена СТА критично позначиться на вашому Лендінзі навіть при наявності всіх пунктів.

7. Контакти.

Також, однією з головних цілей є можливість контакту з вами. Можна вказати фізичні адреси і телефони, месенджери, контактну форму. Наявність контакту також зменшує ризики відмови клієнта, ви доступні для контакту з клієнтом, ви можете підказати або рекомендувати подальші дії. Важливо пам’ятати, що наявність контактних даних – це обов’язкова умова попадання в каталоги.

8. Гарантії.

Всі люблять гарантії, а особливо клієнти. Гарантії, допомагають людям відчувати себе захищеними і впевненіше на вашому Лендінзі. Гарантії можуть бути представлені по-різному, тому Вам необхідно буде вибрати той тип, який найкраще підходить вашому бізнесу.

Современный пользователь, перенасыщен бесчисленным количеством мелькающих лендингов, уже устал от однотипности. На сегодняшний день, в моду вошла уникальность, чем необычнее лендинг, тем выше вероятность того, что он привлечет внимание пользователя. Также, качественный и уникальный дизайн – это всегда огромный плюс, и как минимум, +15% к конверсии. Желаем креативных и ярких идей! А если с этим возникли сложности, вы всегда можете заказать лендинг в нашей компании.