Для якісної розробки сайту нам необхідно залучити таких фахівців

Менеджер проекту

Менеджер проекту

Організатор всього робочого процесу проекту від планування до реалізації етапів – створення скетчу структури сайту, розробка front-end і back-end сайту, тестування і завантаження сайту на хостинг і домен замовника.

Маркетолог

Маркетолог

Спеціаліст просування сайту, готує аналіз ніші майбутнього сайту, збирає пошукові фрази, становить семантичне ядро і готує скетч структури сайту. Робить базову настройку SEO сайту для правильної індексації його сторінок.

Дизайнер

Дизайнер

За створеному скетчу і бажаної стилістиці сайту готує ескізи варіантів дизайну. Після вибору замовником варіанта стилю, отрісовиваєт дизайн всіх сторінок сайту, згідно структури скетчу.

Front-end розробник

Front-end розробник

Програміст, фахівець верстки дизайну всіх сторінок майбутнього сайту, налаштування меню управління та інших модулів, адаптації сайту для мобільних пристроїв, завантаження сайту на хостинг і домен замовника.

Back-end розробник

Back-end розробник

Програміст, фахівець створення адміністративної панелі для управління і настройки сайту. Написання API для інтеграцій зовнішніх сервісів, підключення платіжних систем, настройка хостингу і пошти.

Тестувальник

Тестувальник

Спеціаліст перевірки працездатності сайту на різних дозволах десктопних і мобільних екранів Тестування управління сайтом, доступів, логіки согласно ТЗ. Знаходження помилок, перевірка їх після виправлення.

Напишіть свій бажаний бюджет на розробку сайту