Для якісної розробки сайту нам необхідно залучити таких фахівців

Менеджер проекту

Менеджер проекту

Організатор всього робочого процесу проекту від планування до реалізації етапів – створення скетчу структури сайту, розробка front-end і back-end сайту, тестування і завантаження сайту на хостинг і домен замовника.

Технічний редактор

Технічний редактор

Виконавець першого етапу – написання ТЗ і створення скетчу (схематичного прототипу проекту). Опрацьовує та погоджує з замовником бізнес-логіку майбутнього мобільного додатка.

Дизайнер

Дизайнер

За створеному скетчу і бажаної стилістиці додатки готує ескізи варіантів дизайну. Після вибору замовником варіанта, отрісовиваєт дизайн всіх екранів додатка згідно структури скетчу.

Розробник додатка

Розробник додатка

Програміст, фахівець верстки дизайну всіх екранів майбутнього програми, створення навігації та інших модулів, збірки версії додатка і завантаження її в магазини для модерації.

Серверний розробник

Серверний розробник

Програміст, фахівець створення адміністративної панелі на сервері для управління і настройки додатком. Написання API для зв’язку адмінпанелі і мобільного додатка.

Тестувальник

Тестувальник

Спеціаліст перевірки працездатності програми на різних дозволах мобільних пристроїв. Тестування навігації, доступів, логіки согласно ТЗ. Знаходження помилок, перевірка їх після виправлення.

Напишіть свій бажаний бюджет на розробку програми