Чи можна визначити, що мені сайт не потрібен?

Не все можна продати через інтернет.

На початку необхідно перевірити, чи є попит на ваш товар і послуги в пошукових системах, якщо немає, то буде важко просуватися. На сайті майже не буде органічного трафіку, доведеться приводити людей на сайт іншими способами.
Тому, з самого початку, оціните попит на ваші послуги в мережі, перевірте через сервіси частоту пошукових запитів по вашій тематиці. Найпростіший спосіб – Yandex.Wordstat., Де за лічені секунди ви побачите кількість запитів в місяць по конкретно вашому напрямку діяльності.

Ніхто не буде займатися сайтом.

На етапі ідеї розробки сайту, важливо визначитися, хто буде вести сайт, наповнювати його контентом. Сайт не створюється через те, що вже у кого-то є. Сайт – це інструмент, який розробляється з метою вирішення певних завдань. Якщо залишити сайт як є, не займатися ним, не наповнювати і не просувати виходить нікому непотрібний продукт.
Сайт це не той продукт, який можна купити і нічого більше не вкладати в нього, сайт повинен зростати, а не просто губитися на тлі тисяч інших сторінок в мережі. Тому, якщо Ви хочете розробити сайт, але не плануєте його розвивати і підтримувати, то не витрачайте сили і засоби.

Нестача засобів.

Часом, зустрічається такий тип замовників, у яких немає ні часу ні грошей, але їм бажано швиденько зробити сайт і влізти в бюджет 100 $. Тут треба розуміти, майже в будь-якій діяльності ціна просування часто коштує дорожче самої розробки сайту. Необхідно закладати в бюджет і враховувати вартість просування на місяць, квартал і рік. Особливо ця умова актуально для ніш і регіонів з високим рівнем конкуренції. Якщо робите сайт, то будьте готові, що він вимагає вкладень, Ви повинні бути готові до цього.

Як підсумок, хочеться сказати, що замовляти комплексний функціональний сайт потрібно тільки в тому випадку, якщо є попит на ваш товар, ви готові вкладати сили і кошти, у вас є люди, які будуть підтримувати його, якщо оптимізує і автоматизує бізнес і окупить витрати.

Ви визначилися, що вашому бізнесу потрібен сайт? Ми тут, щоб вам допомогти!